12 עצות לבת מצווה מוצלחת | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

12 עצות לבת מצווה מוצלחת

האחרונים בבלוג:

ניסיוני העשיר בהפקת אירועי בת מצווה. והקירבה שאני חשה כלפי כל נערה שחוגגת את האירוע שלה פעם בחיים. גורם לי לרצות שכל אירוע יראה הכי יפה בעולם. שההורים יהיו מרוצים. שתהיה להם מזכרת מלאה באושר. שהאורחים יתלהבו מכל רגע. ושאת כלת בת המצווה תהיי מלכה אמיתית. ואפילו אם זה רק לערב אחד.

אנחנו בידידה הפקות, בדרכנו המיוחדת עושים זאת למענך.
ובלי שום קשר אלינו. להלן 12 עצות. כמניין שנותייך. לבת מצווה מוצלחת ביותר. אם תנהגי לפיהן, לא חייב הכול. אפשר גם חלק מהן. אני בטוחה שתהיה לך הבת מצווה הכי יפה בעולם. וכמובן הכי מרגשת.

אז קדימה לעצות:
1.     שמרי חלק מהאטרקציות בסוד. אל תגלי לחברותיך. הפתיעי אותן. גורם ההפתעה תמיד עושה את העבודה לטובתך.
 
2.    חלקי שי קטן לכל חברה שמגיעה. כמו: עט עם הקדשה שלך. ספר תהילים קטן וכו'. כתבי לכל אחת הקדשה ברכה אישית ממך. לפי סוג הקשר שיש ביניכן. רצוי לכתוב משהו אישי מאוד. וכמובן לא לגלות אמרנו: הפתיעי. וכך תגרמי לריגוש.
 
3.    לילה לפני הצילומים, לכי לישון מוקדם. העיניים יראו יפות וזוהרות וכן גם עור הפנים.
 
4.    חשבי תמיד חיובי. פתגם חכם אומר, שהחיים הם כמו מראה. מה שאתה עושה או חושב. זה חוזר אליך. לכן: מאוד חשוב, לחשוב שהבת מצווה שלך תהיה מוצלחת מאוד. וכך יהיה !!!
 

5.    קבלי את אורחייך בסבר פנים חייכני חייכי כל הערב. זה משרה אווירה נעימה ורגועה. אפילו אם את במתח. תתפלאי שפתאום בגלל החיוכים המאולצים שלך, חזר לך המצב רוח. אין יותר פחדים. והחיוכים הפכו לצחוקים.
6.    נתקלתי בהרבה אירועים שחברה מקנאה. זאת צרה צרורה.
היא מנסה למשוך אליה את תשומת הלב. ואם היא לא מצליחה אז מה יותר קל מאשר לבכות. היא תמציא סיבה וכולם ירחמו עליה. העיקר שתשומת הלב הופנתה אליה. לפעמים היא אפילו תצא מהאולם וכל הבנות אחריה. כשהן ממלמלות: מסכנה, מסכנה.
כאשר הרקדניות שלנו נמצאות ברחבה. הן מונעות כל אפשרות כזאת. הן לוקחות את הילדה המעצבנת לשירותים ומדברות איתה. עד שהיא נרגעת. אם אין לך רקדניות, דברי מראש עם איזה דודה, או שכנה. שאם יהיה מצב מביך כזה. שתתכונן להרגיע.
 
7.     אל תשכחי לקחת איתך: סיכות ראש לתיקון התסרוקת. סיכות ביטחון, במידה וקורה משהו לבגד. (תמיד באים לבקש ממני, ולמרבה הפלא: תמיד יש לי) אודם לחידוש. מגבונים אישיים ואם את במחזור אז גם פדים.
 

8.    אומרים: שאת הכי יפה כשנוח לך. אל תסכימי ללכת עם שמלה לוחצת מידי. בוודאי שלא נעליים לוחצות. אם הנעליים עם עקב . קחי איתך נעלי החלפה.
 

9.    בעונות המעבר ובחורף. באולמות מאוד מאוד קר. במיוחד בקבלת פנים.
כלת המצווה מגיעה עם כתפיות ורועדת מקור. דברי עם אמא על עליונות לבנה ויפה בקבלת פנים. או לחילופין שההורים יסדרו מראש עם האולם, שיהיה לידכם תנור בקבלת פנים.
10.    זה הערב שלך ! את המלכה !
בחיים, איך שאדם מתייחס לעצמו, כך החברה מתייחסת אליו.
באירוע שלך, הקפידי להתנהג כמו מלכה. היי חייכנית. טובת לב. מנומסת. התהלכי זקוף. נפנפי לשלום לכל עבר. את תרגישי מלכה. וכל הסביבה תראה בך מלכה. אמיתית !

11.    הכיני מראש משפטים לקבלת האורחים. כאלה שיפתיעו אותם. הם נכנסים לאולם. מברכים אותך במזל טוב. ולכולם את עונה: תודה תודה. מה דעתך להיות מקורית. יש לך זמן עד האירוע. שבי וכתבי משפטי מחץ נעימים. וכך תישבי את לב אורחייך. רוצה דוגמא לכמה משפטים? בבקשה:
א.     חיכיתי לך כל כך הרבה.
ב.    שווה לעשות בת מצווה, רק כדי לראות אותך.
ג.    התגעגעתי אליך כל כלך.
ד.    מאוד נעים לראות אתכם.
אמרנו כבר? את מלכה ! דברי בהתאם.
אם למישהו מהאורחים היתה יומולדת או תהיה יומולדת, את יכולה להתייחס לזה. למשל: איך היתה היומולדת שלך? עוד מעט יש לך יומולדת.
זיכרי  – אנשים אוהבים יחס אישי.

12.    אל תבואי לאולם רעבה. אדם רעב, הוא אדם כועס.

שיהיה לך בהצלחה.
 
 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם