תקליטן לבר/בת מצווה | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

תקליטן לבר/בת מצווה

האחרונים בבלוג:

יש הסבורים, ובצדק, ששני דברים עושים כל אירוע, אוכל ומוזיקה. בשביל מוזיקה טובה צריך תקליטן ברמה גבוהה, לא משנה אם מדובר בחתונה או בר מצווה. בסופו של דבר, כולם רוצים לרקוד וליהנות באירוע, אפילו הביישנים הגדולים ביותר.

זו הסיבה, שהורים אשר נדרשים לבחור תקליטן לבר מצווה של הבן שלהם, לא עושים זה כלאחר יד, אלא מתוך מחשבה והתלבטות לא קטנה. אם התקליטן יעשה את העבודה שלו כראוי, אז האירוע יצליח, אם לא, האירוע עלול שלא להצליח, הילד לא ייהנה ואירוע של פעם בחיים, ייהרס לו.
 
כיצד בוחרים תקליטן לבר מצווה
ישנם 4 נקודות שעוזרות לנו לבחור תקליטן לבר מצווה ואליהן נתייחס כעת:
כימיה – רוב התקליטנים, משמיעים פחות או יותר את אותה מוזיקה, יש מי שמשמיע קצת יותר ים תיכוני, יש מי שמתמחה יותר במוזיקה לועזית, אך בגדול רוב התקליטנים משמיעים את אותה מוזיקה ואם לא אז תמיד אפשר לבחור תקליטן שמתמחה במוזיקה שאתם ובנכם רוצים שתושמע באירוע. אך לא לכל תקליטן יש כימיה דומה עם הקהל וזה מהותי. תקליטן טוב הוא כזה שיודע להפעיל את הקהל, יודע להרקיד אותו אך לא להפריע לו לרקוד, הוא נוכח באירוע אך לא משתלט עליו. לכן עליכם להסתכל על הנקודה הזאת כשאתם בוחרים תקליטן לבר מצווה.
 
מוזיקה – למרות שרוב התקליטנים משמיעים את אותה מוזיקה, חשוב כן לשים לב איזו מוזיקה מציע לכם התקליטן, באיזה סדר וכיצד הוא מתכנן לבנות את רשימת השירים. הרשימה צריכה לכלול מוזיקה עכשווית ולצידה גם מוזיקה מעט יותר ישנה עבור הדור המבוגר יותר.

המלצות – יש לכם אפשרות היום ליהנות מקריאת המלצות וביקורות על תקליטנים באינטרנט. תנצלו את זה. תקראו כמה שיותר, עד שתמצאו את התקליטנים המועדפים עליכם, מתוכם תבחרו 2-3, איתם תפגשו ותחליטו במי לבחור.  מלבד המלצות ניתן להשתמש גם בסרטונים, בהם תוכלו לראות את התקליטן בפעולה, כיצד הוא מרקיד את האנשים, איך הוא מלהיב אותם, כיצד הוא מגיע לאירוע ואיך הם מתייחסים אליו.

מחיר – תקליטן לוקח לערב בסביבות 5,000 שקל. חשוב לסגור את המחיר מראש וחשוב לוודא שהמחיר כולל תקליטן מחליף במקרה וקורה משהו לתקליטן הראשי, הוא כולל טיפים, הוא לכל ערב עד אחרון האורחים, וכמובן שהוא כולל ציוד וכן תשלום לאקו"ם על השמעת שירים ושימוש בזכויות יוצרים.

כיצד סוגרים עם תקליטן
תהליך הסגירה עם תקליטן צריך להתבצע מספר שבועות לפני מועד האירוע, על מנת שהתקליטן ישריין עבורכם את התאריך של האירוע. למועד הסגירה יש חשיבות נוספת, במידה ואתם רוצים להכין קליפ או שיר, התקליטן יצטרך מספיק זמן בשביל להכין את החלק שלו בכך.

כאשר אתם סוגרים עם התקליטן, תוודאו שהוא יודע בדיוק מתי מועד האירוע, תקבעו איתו שעה מתי להגיע ומתי האירוע אמור להסתיים, וכן איזה ציוד עליו להביא. בדרך כלל באולמות וגני אירועים יש ציוד הגברה, ולכן כל מה שהוא צריך להביא את הציוד שלו, המחשבים והמערכות השונות להפעלת המוזיקה ולחבר אותם לציוד ההגברה במקום.

כל דבר שאתם סוגרים מול התקליטן, צריכים להיות מגובים בחוזה, שעליו ועליכם לחתום לפני האירוע, כולל את האופן בו תשלמו לו על עבודתו.

5 טיפים נבחרים לבחירת תקליטן
כשאתם יושבים עם התקליטן ומתכננים כיצד לערוך את האירוע, חשוב שתסבירו לו בקצרה מי הקהל שאמור להגיע. כך התקליטן ידע להיערך בהתאם הן מבחינה מוזיקלית והן מבחינת הגשה.

תדרשו מהתקליטן להגיע בבגדים הולמים על מנת שלא לבייש את האירוע.
בחוזה עם התקליטן תוודאו שמצוין שעליו להגיע הן עם תקליטן נוסף והן עם פלטה נוספת, כך שאם חס וחלילה קורה משהו, אתם תהיו מכוסים והאירוע לא ייהרס.

תבררו עמו אם הוא מכיר את האולם או הגן בו נערך האירוע, בשביל שהוא יוכל להתאים את עצמו מראש למערכות שנמצאות במקום.
תקליטן צעיר הוא אומנם רעב יותר ואולי גם מכיר איודע מוזיקה חדישה, אך תקליטן מנוסה יודע הרבה יותר טוב כיצד לנהל אירועים ולעבוד עם קהל. קחו את זה בחשבון.

שאלות נפוצות
האם תקליטן יכול לעשות מיקסים מיוחדים לכבוד האירוע?

בהחלט, עליכם לבקש ממנו לפני האירוע ולהביא לנו רשימה של שירים מהם תרצו שהוא יעשה מיקס. מומלץ לבקש ממנו לשלוח לך דוגמא של זה.

כמה זמן לפני האירוע אמור התקליטן להגיע למקום?

מומלץ שיגיע לפחות שעתיים לפני מועד האירוע בשביל לוודא שהכל תקין, ושכל הדברים עובדים כמו שצריך.

אנחנו רוצים להכין רשימה מה להשמיע ומה לא להשמיע באירוע, האם זה מקובל?

מקובל לומר לתקליטן מה לא להשמיע ואילו שירים אתם רוצים שישמיע במיוחד. אך אי אפשר לקבוע עבורו את כל רשימת השירים וזה גם לא נכון, כי התקליטן צריך לחוש את הקהל וגם על פי זה להחליט מה מתאים ומה לא.
 
 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם