למגזר הדתי | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

למגזר הדתי

מה אתם חוגגים?
 
ידידה הפקות עם הפנים למגזר הדתי
אירוע בר מצווה הוא למעשה יותר מכל דבר אחר - אירוע דתי. מדובר ביום אשר בו הילד שהיה עד כה פטור ממצוות, (אך אביו לא היה פטור ממצוות חינוך...) הופך להיות מחויב בכל המצוות והוא מוגדר על פי הלכה כ'גדול' לכל דבר ועניין. את היום הגדול אשר בו הוא נעשה ל'מצווה ועושה' נוהגים לחגוג יחד אתו כדי להעצים בעיניו את המעמד המיוחד ואת העוצמה שבקבלת עול תורה ומצוות.

ברור כי בציבור הדתי יחגגו את האירוע בצורה מעט שונה ביחס לציבור הכללי כאשר קיים רצון להדגיש את הנקודה של קבלת עול תורה ומצוות. 'ידידה הפקות' מפיקה עבור הציבור הדתי את אירועי בר המצווה המפוארים והמושקעים ביותר.

בכל המגזרים נוהגים לחגוג את יום בר המצווה. אך לא כולם באמת מודעים למשמעות העומדת מאחורי החגיגה. כאשר מדובר במגזר הדתי אנחנו עדים לכך כי אכן האירוע נושא אופי ייחודי הנותן דגש לנושא של קבלת עול תורה ומצוות.

את האירוע מתחילים כמובן עם הכניסה של חתן בר המצווה לאולם. הרגע המרגש והעוצמתי אשר בו עולה החתן על הבמה או נכנס אל האולם מהווה בהחלט אות הפתיחה לאירוע הגדול. מסיבה זו חשוב לתכנן אותו היטב. כדאי לבחור שיר מרגש שיתאים לנושא הנבחר לאירוע וכדאי לתכנן את הכניסה שתהיה מתוזמנת היטב. אם הכניסה תהיה מרשימה, האירוע כולו יתחיל ברגל ימין.
ידידה הפקות בונה את האירוע
עם 'ידידה הפקות' יכול החתן ויכולים גם ההורים להיות רגועים כי האירוע כולו יהיה יותר ממושלם. כל האירוע יתוכנן היטב לפרטי פרטים. החל מרגע הכניסה של החתן לאולם, המשך בדרשת בר המצווה וכלה בתכניות או האטרקציות שילוו את האירוע לכל ארכו.
אם הזכרנו את הדרשה של חתן בר המצווה, מדובר בהחלט בשיא השיאים של אירוע בר המצווה.

הדרשה אמורה להיות ברמה נאותה מצד אחד, מרגשת מצד שני וגם לא מידי ארוכה מצד שלישי.  לא קל להגיע לתמהיל מושלם שכזה. בדיוק לשם כך מציעים אנשי המקצוע של 'ידידה הפקות' את השירות והליווי המושלמים. זה כולל את כתיבת הדרשה באופן כזה שהחתן יתחבר לדברים ויקבל את הליטוש המקצועי של אנשי המקצוע.

אטרקציות ותכניות
גם הנושא של האטרקציות או התכניות לאירוע לא יוזנחו. חברת ההפקות תדאג להתאים את התכנית בהתאם לקהל היעד ועל פי ציפיותיו של הנער ובני משפחתו.
עם ידידה הפקות – מצפה לכם אירוע יותר ממושלם!

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם