כניסות לבר מצווה דתית | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

כניסות לבר מצווה דתית

לפי המסורת, בגיל 13 כל נער מתבגר לוקח על עצמו את עול המצוות, כגון הנחת תפילין, קריאת שמע ועוד ובעצם נספר במניין הציבור לכל דבר ועניין. אם כך, הפיכת הנער לגבר שומר מצוות הינה שמחה גדולה המצדיקה חגיגה ענקית. כמובן שהציבור הדתי חוגג את אירועיו בצורה מעט שונה מהציבור החילוני.

הציבור הדתי מוצא עצמו פעמים רבות אובד עצות בכל הנוגע להפקת אירועים לציבור הדתי. מצד אחד, הרצון למצוא אולם מתאים המאפשר הפרדה, אוכל כשר ונותני שירות מהמגזר הדתי, ומצד שני, הרצון לספק לחתן הבר מצווה אירוע בלתי נשכח, מותירים את הציבור הדתי מתוסכל מכיוון ורוב האירועים המסורתיים דומים זה לזה ואין מספיק גיוון ואטרקציות על מנת להחיות אירוע מסורתי ולתת לו גוון אחר.

ולכן, אנו בידידה הפקות מציעים מגוון אפשרויות שונות לחגיגת בר או בת מצווה דתית מסורתית אשר בהן אנו שמים דגש רב יותר על קבלת התורה והמצוות. אנו מציעים מגוון כניסות לבר מצווה דתית כגון, כניסה מעמד הר סיני לבר מצווה, כניסה בתפילין לבר מצווה ועוד.

כניסות לבר מצווה דתית

כניסות לבר מצווה דתית שונות בסגנונן מכניסות לבר מצווה חילונית. הכניסה לאולם, בין אם מדובר בכניסות לבר מצווה דתית או לא, הן הרגע המרגש והעוצמתי ביותר באירוע. כניסה דתית לבר מצווה מתחילה בבחירת שיר מרגש ומתאים אשר ילווה את חתן הבר מצווה עד לבמת האירוע וממשיכה בבחירת אטרקציות עם גוון מסורתי אשר מבליטות כניסות לבר מצווה דתית מכניסות חילוניות. כניסה דתית לבר מצווה היא כבר מזמן לא מה שאתם זוכרים. הנה מספר אופציות:

1.  כניסה מעמד הר סיני לבר מצווה- אנו מציבים באולם הר (כן, הר),  לצדדיו 2 גברים התוקעים בשופר לבושים בלבן. ברקע נשמע פסוקים על הר סיני מהרב ועל מסכים באולם נראה וידאו ארט של הר סיני, לוחות הברית ומשה רבנו. חתן המצווה יעלה לראש ההר עטוף טלית עם ספר תורה בידו. חוויה מרגשת ועוצרת נשימה.

2.  כניסה בתפילין לבר מצווה- אחת המצוות הגדולות אותם מתחייב נער המצווה לקיים היא מצוות הנחת התפילין. כניסה בתפילין מהודר מעצימה את הרגע הזה בחייו וגורמת לכל הסובבים באולם לדמוע מהתרגשות.
 

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם