כניסות לאירוע - הפקת כניסה מרגשת | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

כניסות לאירוע

מה אתם חוגגים?
 
כניסות לאירוע – שעושות את האירוע
אירועי בר מצווה או בת מצווה הם אירועים מכוננים בחייהם של הילד או הילדה. ההורים אף הם כמובן שותפים מלאים להתרגשות הגדולה וימים רבים הם חולמים יחד על המסיבה איך וכיצד היא תיערך.

חשוב לזכור כי הכניסה לאירוע הינו רגע משמעותי מאוד בכל האירוע ויש לתכנן אותו היטב.
אם פניתם אל ידידה הפקות – תוכלו להפיק כניסה מרשימה ומיוחדת שעוד לא ראיתם כמוה עד היום.

כאשר אתם רוצים לתכנן את מסיבת בר או בת המצווה מומלץ להיעזר בחברת הפקות. חברת ההפקות תציג בפניכם את האפשרויות הקיימות במסגרת התקציב הנתון ויחד אתכם יגובש אופי האירוע ומבנה החגיגה. האירוע יתחיל כמובן בכניסה המרשימה של החתן לאולם או למקום בו ייערך האירוע.

איך בוחרים את הכניסה לאירוע?
לפני שמתכננים את צורת הכניסה לאירוע, יש לבחור את הנושא של האירוע כולו. כאשר יש נושא מוגדר, אפשר לתכנן סביבו את כל האירוע. הכניסה לאירוע תהיה מתוכננת ובנויה גם כן בהתאם.

את נושא האירוע אפשר לבחור על בסיס התחביבים של הילד. אם זה שירה של זמר מסוים או תחום אומנותי מיוחד שהוא מתחבר אליו, ריקוד היפ הופ או כל דבר אחר שהילד אוהב. לאחר שהנושא נבחר יהיה הרבה יותר קל למשפחה וגם לחברת ההפקה לגבש את האירוע.
מי משתתף באירוע?
יש להתחשב במשתתפים שאמורים להגיע לאירוע, בגילאים שלהם, באופי שלהם וכמובן גם בכמות המוזמנים.
כדאי להחליט האם המסיבה תהיה אירוע אינטימי או מסיבת ריקודים רועשת, אירוע בטבע או אירוע באולם אירועים. רבים מבקשים לערוך את אירוע בר המצווה דווקא בכותל המערבי או לחילופין בבית כנסת סמוך לבית, לכל הבחירות הללו ישנה משמעות רבה לגבי הכניסה לאירוע.

לפני שאתם פונים אלינו...
שנייה לפני שאתם מגיעים אלינו עם הילד או הילדה, חשוב שתוודאו כי יש ביניכם הסכמות כלליות לגבי אופי האירוע. כך נוכל להגיע יחד לקבלת החלטות ביתר קלות.
אנחנו ב'ידידה הפקות' מתמחים בהפקת אירועי בר מצווה ובת מצווה והופכים כל אירוע להפקה אומנותית מיוחדת במינה, בהתאם לרצונם של חתני האירוע. באמתחתנו ניסיון עשיר של תשע שנים בתחום. אירועי בר מצווה ובת מצווה רבים עוברים דרכנו כאשר אנחנו מלווים את המשפחות ביום המיוחד והמרגש שלהם. אנחנו בונים בהתאם לציפיות שלהם, כל נדבך בחגיגה הגדולה באופן ייחודי ומוקפד.
מעוניינים בכניסה ייחודית והפקה מושלמת למסיבת בר המצווה שלכם? פנו אל ידידה הפקות.

האורחים יסכמו את האירוע במילה אחת – WOW!
שאלות נפוצות

מה כוללת הכניסה?

הכניסה כוללת אלמנטים רבים שעשויים להשתנות על פי ההזמנה. ביניהם, אפקטים אור-קוליים, אלמנטים חזותיים נוספים, אביזרים ואף מציגים מקצועיים המלווים את הכניסה.

כיצד אדע אם כניסה שכזו מתאימה לי?
מבחר אפשרויות הכניסה המוצע מאפשר התאמה לכל אדם ולכל דרישה. כל כניסה זוהרת בדרכה וכולן מבטיחות עושר תחושתי מלא הדר ושמחה.

מה מקבל את הדגש הגדול ביותר בכניסה לבת מצווה?
מטרת הכניסה היא לרגש וכך הדגש הגדול ביותר ניתן על התחושה של הנוכחים כולם. למשימה נרתמים כל האמצעים הנלווים אשר כלולים בחוויית הכניסה, כך שתתקבל כניסה מרשימה ומרגשת.

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם