כניסה מרגשת לבר מצווה | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

כניסה מרגשת לבר מצווה

הילד שלכם מתקרב לגיל בר מצווה? מזל טוב! אירוע בר המצווה טבוע במסורת היהודית במשך דורות על גבי דורות והוא מאורע חשוב ומשמעותי לכל המשפחה.  

אחד הטקסים היפים ביותר של כל אירוע בר מצווה הוא הכניסה של חתן בר המצווה לאולם. בטקס זה מחכים כל בני המשפחה והחברים הקרובים לחתן בר המצווה והוא מציין את תחילת חגיגות האירוע. בכדי לארגן כניסה מרגשת לבר מצווה אפשר לבחור היום ממגוון אטרקציות מרהיבות שיתאימו לכל ילד המגיע לגיל שלוש עשרה.
 

כניסה לבר מצווה די ג'יי

אם אתם מחפשים כניסה מדהימה לבר מצווה המלווה במוזיקה מרקידה שתסחוף את קהל האורחים, אתם יכולים לבחור בכניסה לבר מצווה די ג'יי.

כניסה לבר מצווה די ג'יי הופכת את חתן בר המצווה לתקליטן ליום אחד. עם עמדת די ג'יי אמיתית ניידת, חתן בר המצווה נכנס לאולם עם צוות רקדניות וגורם לכל הקהל להתחיל לרקוד ולמחוא כפיים. אם תהיתם איך יוצרים כניסה מדהימה לבר מצווה זו דוגמא מצויינת לאחת מהן.
 

כניסה לבר מצווה כדורסל

אם הילד שלכם הוא ספורטאי או חובב ספורט מושבע, כניסה לבר מצווה כדורסל תתאים לו ביותר. הכניסה של חתן בר המצווה היא דרך כדורסל ענק מלווה במעודדות ובקריינות המתאימה למשחק כדורסל. כשכדור הענק מגיע למרכז רחבת האולם, הבד ממנו עשוי הכדור מתנפץ וחתן בר המצווה מופיע לעיני כולם בשיר או ריקוד ובדרשה עם כריכת ספר בעיצוב כדורסל.  
 

כניסה לבר מצווה מגן דוד נדנדה

כניסה נוספת המושלמת לאירוע בר המצווה היא כניסה לבר מצווה מגן דוד נדנדה. בכניסה זו חתן בר המצווה נכנס לאולם בתוך מגן דוד ענק המעוצב בבד לבן ופסי זהב, ומסמל את המגן שהגן על דוד המלך. אם אתם מחפשים לערוך כניסה מרגשת לבר מצווה של הבן שלכם, צוות ידידה הפקות יעשו זאת עבורכם.
 

כניסה מרגשת לבר מצווה עם חברת ידידה הפקות

חברת ידידה הפקות אחראית על מאות אירועי וכניסות בר מצווה ברחבי הארץ. אתם תוכלו לבחור מתוך כניסות בר המצווה המומלצות של ידידה הפקות ולהיות בטוחים כי כניסת בר המצווה של האירוע שלכם תיהיה הייחודית והיפה ביותר שראיתם.

 

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם