כניסה לבר מצווה | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

כניסה לבר מצווה

כניסה לבר מצווה היא חלק מאוד ניכר ומשמעותי מאירוע בר מצווה, יש לה אפקט הפתעה עבור כל המשתתפים. לנו, בידידה הפקות, יש מגוון גדול של רעיונות יצירתיים ומקוריים עבור כניסה לבר מצווה, כניסה לבת מצווה וגם אטרקציות לבת מצווה באולם. רגע כניסה לבר מצווה הוא רגע משמעותי מאוד עבור בעלי השמחה, זהו רגע שבו כל המתח של ההכנות מתנקז לרגע אחד משמעותי ומשחרר.

מסיבה זו כדאי להקדיש מחשבה ולתכנן את הרגע הזה בקפידה על מנת שהנערה או הנער ירגישו שזהו הרגע החשוב ביותר שלהם. ידידה הפקות מתמחים בנושאי כניסות לבת מצוות, כניסה לבר מצווה, וגם אטרקציות לבת מצווה באולם באופן כללי. ידידה הפקות היא חברה להפקת אירועי בר/בת מצווה נוסדה בשנת 2004 בהובלתה של ידידה שניאור, כדי לתת מענה ושקט נפשי למשפחות שחוגגות בר/בת מצווה.

אנו מתאימים את האטרקציות לרצון הלקוח / לאופי / לתקציב וכמובן לאולם בו הם חוגגים. כל אטרקציה נבנית אצלנו בקפידה רבה, תוך שימת דגש על ההוד וההדר שהאטרקציה משדרת, על מנת לגרום לחוויה מרגשת לכל האורחים באולם - על הביטחון בתיאום עם מהנדס בטיחות. יש מגוון רחב של כניסות לבת מצוות. המומחיות שלנו היא להתאים את הכניסה לאופי ולקונספט של בעלי השמחה. יש כניסות בנדנדה שהן מאוד מיוחדות, יש כניסות סלב שהן שואו אמיתי ויש כניסות בליווי רקדניות שכבר בתחילת האירוע מביאות את כולם לאנרגיות גבוהות של שמחה. אנו פשוט מבינים את החשיבות של כניסה לבת מצווה והמשמעות של האירוע כולו עבורכם.

התפקיד שלנו הוא לחשוב על כל הפרטים הקטנים והגדולים שירכיבו את האירוע שלכם ולהפוך את יום האירוע ליום מאוד מיוחד עבור ילדיכם. אנו מבינים שלכל נערת בת מצווה ונער בר מצווה יש רצון משלהם וטעם משלהם ולכן יש חשיבות גדולה מאוד לבחירת האטרקציות והכניסות מתוך כל האפשרויות הקיימות. אם אתם מתלבטים לגבי כניסה או אטרקציה, אנו נעזור לכם להגיע להחלטה הכי נכונה עבורכם, תוך עמידה במסגרת התקציב המתוכנן למטרה זו. בנוסף, אנו רוצים שגם ההורים יהנו מהאירוע של ילדיהם ולא יגיעו אליו סחוטים ועייפים ולכן אנו מציעים להשאיר לנו את ההתעסקות בלוגיסטיקה על מנת שתוכלו להגיע לאירוע נינוחים ושמחים.

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם