כניסה בנדנדה לבת מצווה | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

כניסה בנדנדה לבת מצווה

דמיינו לעצמכם את הרגע הזה... אירוע בת המצווה של ביתכם, כל האורחים באולם ממתינים לקבלת כלת בת המצווה ולפתע היא מופיעה בכניסה מיוחדת במינה - כניסה בנדנדה לבת מצווה הישר לרחבת הריקודים באולם. כל האורחים המומים ומופתעים, אף אחד לא ציפה לכזאת כניסה מיוחדת.

כניסה בנדנדה לבת מצווה היא חוויה מדהימה עבור החוגגת ומאוד מאוד מומלצת! היא מאפשרת לכלת בת המצווה לקחת נשימה עמוקה רגע לפני הערב החשוב ביותר בחיי הנעורים שלה, להיכנס אליו עם אנרגיות בשיא ולעשות את זה כמו שצריך!
כחלק מהכניסות המרשימות שלנו בידידה הפקות, אנחנו מציעים כניסה בירח נדנדה לבת מצווה.

כניסה בירח נדנדה היא אחת הכניסות המיוחדות שלנו. אף אורח לא יכול להישאר אדיש לכניסה כזאת והיא מושכת את תשומת הלב של כולם! החוגגת תבצע כניסה לבת מצווה בירח מיוחד וזוהר שמסביבו כוכבים דולקים – מראה מדהים ביופיו. כניסה בירח נדנדה לבת מצווה כוללת גם הפרחת בועות סבון, עשן וקונפטי שיתרמו לחוויה המושלמת ויעצימו את ההתרגשות של הילדה ושל כל הנוכחים בחגיגה!

כניסה לבת מצוה בירח תשים את הבת שלכם באור הזרקורים, כאשר היא ניצבת גבוה מעל כולם וכל האורחים מסתכלים רק עליה. בערב המיוחד הזה שלה ללא ספק מגיע לה להיות במרכז העניינים!

אנחנו בידידה הפקות דואגים לבטיחות ולנוחות שלכם ולכן, אם לרגע חששתם, חשוב שתדעו – כניסה בירח נדנדה היא כניסה בטוחה ולא מפחידה. הירח שלנו מגיע עם ביטוח ועם אישור מהנדס בטיחות כך שאין לכם כלל סיבה לדאגה! בנוסף, צוות ידידה הפקות ידאג ללוות את החוגגת, להיות לצידה ביום המיוחד שלה, לבצע ביחד איתה חזרות על הכניסה המרשימה ולגרום לה להרגיש משוחררת ובטוחה.

אנחנו יודעים שמדובר ביום מרגש ואפילו קצת לחוץ עם כל ההכנות לקראת האירוע (ההורים בדרך כלל עסוקים בלא לשכוח שום דבר, לוודא שהכל מתקתק כמו שצריך וכו'). לכן, אנחנו בידידה הפקות עומדים לשירותכם ועושים את כל המאמצים בכדי לסייע לכם להוריד את המתח ולגרום לאירוע שלהם להיות הכי מוצלח שיש. כניסה בנדנדה לבת מצווה לא מצריכה מכם שום התעסקות מיותרת. אתם לא צריכים לדאוג לסחוב ולהביא איתכם את הירח, אנחנו דואגים לבצע את כל התיאומים הנדרשים מול האולם ולהביא אותו איתנו ביום האירוע.

כל שנותר לכם זה רק לסמוך עלינו – אנחנו כבר נדאג לכל השאר!

 

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם