זיקוקים קרים לאירוע | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

זיקוקים קרים לאירוע

בחרתם כבר שיר לחופה? בחירת השיר לכניסה לחופה יכול להתבצע בהסכמה ברורה של שני בני הזוג, אך לעיתים הבחירה בשיר לחופה מתבצעת לאחר שיחות ארוכות, בדיקות והתייעצויות עם חברים ומשפחה. אם אתם מחפשים בחירה קלה עבור אטרקציה לחופה שלכם, תדעו שיש אטרקציה אחת שכל זוג יסכים להוסיף אותה לחופה והיא - זיקוקים! נהוג לחשוב שזיקוקים לחופה הם מוצר יקר אשר לא מתאים לכל אחד, אבל היום אפשר להוסיף לכל חופה זיקוקים קרים לאירוע. הזיקוקים הקרים מפיצים אור וניצוצות מרהיבים ומחירם אטרקטיבי ומתאים לכל זוג אשר עורך חתונה באולם או בגן אירועים. 

זיקוקים קרים לחופה לרגע המרגש ביותר

תדמיינו את עצמכם הולכים יד ביד לכיוון החופה עם שיר החופה שבחרתם, האם תרצו להפוך את הרגע הזה לנוצץ? אם כן, זיקוקים קרים לחופה יעשו עבורכם את העבודה! ברגע הכי מרגש ודרמטי בשיר שבחרתם לחופה, ניתן להפעיל את הזיקוקים הקרים ולהעצים את הרגע המרגש ביותר בחתונה שלכם. 

זיקוקים קרים לאולם בעונות החורף

אם האירוע שלכם מיועד להתקיים באולם אירועים או בגן אירועים בעונת החורף, זיקוקים קרים לאולם סגור הם בדיוק מה שאתם צריכים. הזיקוקים הקרים עשויים מחומרים מיוחדים המאפשרים להפעיל את הזיקוקים בתוך חלל סגור מבלי לסכן את האורחים ואת אולם האירועים בשריפה או בהפצה של עשן מזיק. הזיקוקים הקרים נועדו לשימוש באולמות סגורים אך הם גם מתאימים לאירועים הנערכים באוויר הפתוח ויוצרים אווירה מהממת בכניסה לחופה. 

מאיפה אפשר להזמין זיקוקים לאירוע חתונה?

אם קיבלתם החלטה להזמין זיקוקים לאירוע, צוות חברת ידידה הפקות ישמח להתקין עבורכם את הזיקוקים הקרים בכניסה לחופה ולהפעיל אותם ברגע המרגש ביותר של שיר החופה שבחרתם יחד כזוג. חברת ידידה הפקות מפיקה אטרקציות מרהיבות לאירועים שונים בכל רחבי הארץ כבר מעל 16 שנים, ואתם יכולים להינות מהניסיון של צוות החברה ומהציוד המקצועי שהחברה מחזיקה ומתפעלת עבורכם במהלך האירוע. 

חברת ידידה הפקות מציעה - זיקוקים קרים לאירוע

לקבלת פרטים נוספים על זיקוקים קרים לאירוע עבור החתונה שלכם או בכל אירוע אחר, אתם מוזמנים לקבוע פגישה עם צוות חברת ידידה הפקות אשר יתאים עבורכם את האטרקציות הטובות והנוצצות ביותר לאירועים. 
 

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם