זיקוקים לאירוע | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

זיקוקים לאירוע

קבעתם את האירוע שלכם באולם סגור, אבל אתם מעוניינים שיהיו זיקוקים בזמן האירוע? כדאי שתדעו שהיום זה בהחלט אפשרי! באמצעות זיקוקים ייחודיים לאולמות סגורים, תוכלו להינות מזיקוקים מרהיבים המופעלים ברגע המרגש ביותר באירוע. מה היתרון של זיקוקים לאירוע הנערך באולם?
 
- מאפשר לכם להינות מזיקוקים באירוע גם בימי החורף.
- האפקט הוא מרשים וניתן לראות את הזיקוקים מכל מקום באולם.
- הזיקוקים עומדים בתו תקן מחמיר ומאושרים לשימוש בתוך אולמות סגורים בצורה בטיחותית ויעילה. 

זיקוקים קרים

האם אתם מכירים את הזיקוקים הקרים? אם לא, כדאי שתכירו! זיקוקים קרים הפכו לפופולריים בעשור האחרון וניתן לראות אותם במספר גדול של אירועים. הזיקוקים הקרים ייחודיים בכך שהם אינם דליקים, לא מפיצים עשן ועשויים מחומרים מיוחדים שאינם רעילים. הזיקוקים הללו מאושרים לשימוש בתוך אולם סגור מבלי לסכן אתכם ואת האורחים באירוע. 

שירות זיקוקים לאירועים

את הזיקוקים לאירועים אפשר להזמין כשירות נוסף לאירוע שלכם, וצוות מקצועי יתקין אותם לפני שהאורחים מגיעים לאירוע. בשיא האירוע שלכם, או בכל רגע אחר באירוע החשוב לכם, יופעלו הזיקוקים המרהיבים ויאירו את האולם בצורה נפלאה ומרשימה! הזיקוקים הקרים יכולים להיות מופעלים בכל רגע חשוב כגון:
 
- בעת הכניסה של הזוג לחופה, או ברגע לאחר הברכות ושבירת הכוס. 
- בעת כניסה לאירוע של חגיגת בר מצווה או בת מצווה. 

זיקוקים לחופה

מעוניינים בזיקוקים בזמן החתונה שלכם? נהוג לחשוב שחתונות הנערכות בחורף או באולמות סגורים אינן יכולות לכלול זיקוקים לחופה, אך כאמור היום ניתן להזמין שירותי זיקוקים לאירוע גם במקום סגור. אחת החברות המובילות בתחום הזיקוקים הקרים לאירועים היא חברת ידידה הפקות. חברת ידידה הפקות מפיקה אטרקציות מקוריות ומרהיבות לכל אירוע ומציע לכם לשלב זיקוקים יוקרתיים ברגע החשוב ביותר של האירוע שלכם. 

ידידה הפקות מציעים - זיקוקים לאירוע

לקבלת פרטים נוספים על הזיקוקים המיוחדים לאירועים של חברת ידידה הפקות, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים האישיים שלכם באתר האינטרנט של החברה או ליצור קשר עם נציג החברה בשיחת טלפון. צוות ידידה הפקות ישמח להתאים לכם את האטרקציה המיוחדת ביותר לאירוע שלכם. חוגגים בר מצווה? חוגגים חתונה? הזיקוקים המיוחדים של ידידה הפקות ישדרגו לכם את האירוע בצורה מושלמת! 
 

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם