הפרשת חלה לבת מצווה

בהגיעה של בתכם לגיל 12 היא זוכה לקיים אחת משלושת המצוות שנמסרו לנשים, שהם: חלה, נידה והדלקת נרות שבת.
למצוות הפרשת חלה סגולות רבות. כמו: בריאות, הצלחה, הגשמת משאלות חיוביות ועוד רבות.
במהלך טקס הפרשת חלה, אנו בידידה הפקות נותנים לה לחווה חוויה רגשית מאוד גדולה בה היא מרגישה את גודל המצווה.

טקס הפרשת חלה לבת מצווה

אנו משרים באולם אווירה רוחנית, וקדושה. הטקס מלווה בפס קול עם מוסיקה רוחנית, דתית. שירים דתיים שגם הם מעצמים את כלת הערב. הקראת פסוקים מהתורה על ידי רב, העוסקים בהפרשת חלה, אפקטים קוליים ושופרות.

התפאורה לטקס הפרשת חלה מאוד יוקרתית. היא מכילה: תפאורת קיר לבנה עם קריסטלים. שטיח אדום. תלבושות מרהיבות למשתתפים / פרוכת מפוארת / שולחן מעוצב / חלה קלועה נרות / פמוטות.

אז מה אפשר לצפות מטקס הפרשת חלה?

טקס הפרשת חלה לבת המצווה שאנו עורכים. מעניק תוכן ערכי לאירוע, מעצים את כלת המצווה ומזכה את האורחים בסגולות רבות.

וכך אמרו חכמינו הקדושים (ילקוט בראשית כג): ״מפני מה ניתן לחוה מצוות חלה? על ידי שקלקלה את האדם הראשון, שהיה גמר חלתו של עולם״.
ולכן בשעה שהאשה מפרשת חלה מן העיסה, אז היא זוכה לתקן מה שקלקלה חוה. והיא ממשיכה חיים לעולם. ואשה שזוכה להפריש חלה מן העיסה, היא הכי מאושרת. והיא נקראת: "אשה שמחה" וכמאמרם ז"ל על הפסוק (קוהלת ט) "אכול בשמחה לחמך" – זו הפרשת חלה מן העיסה.

עליה לזכור שאז הוא עת רצון גדול בשמים ויכולות לפעול אצלו יתברך כל מה שרוצות. ואף שבדרך כלל הנשים קונות חלות. עם כל זאת אשרי האשה שלכל הפחות פעם בחודש אופה חלה כדי לקיים את מצוות הפרשת חלה.

המליצו עלינו

ערב טוב ידידה! רציתי להגיד לך שהיה ערב מדהים. אנשים לא מפסיקים לדבר ולהחמיא שהטקס היה יפה ומרגש. שיהיו רק שמחות כאל. אמן.

- איילת ושאול וחש. אולמי פאר פרדס חנה אירוע בת מצווה להודיה

ידידה יקרה! תודה רבה על ערב מהנה. משמח. ובעיקר מרגש!!! את בעלך וכל הצוות מדהימים ומיוחדים. היה ערב מיוחד. לדיברי האורחים: טקס הפרשת חלה היה מדהים. מרגש ומיוחד שלא רואים בכל אירוע. אוריה שלנו הרגישה נסיכה אמיתית וזוהרת מתמיד. גם בטקס וגם בכרכרת הזוהרים. מי ייתן והאל ימטיר עליך שפע ל ברכות והצלחות ויזכה אותך לעוד שנים רבות בהן תזכי לשמח עוד המון אנשים. תודה !

- אסתר ומרון בן עמי. חיפה. בת מצווה לאוריה. אולמי הילולה.

ידידה יקרה ונפלאה שלנו. אין לי מילים לתאר את הערב הנפלא שהענקת לנו. את מדהימה. כולם היו מוקסמים. איה עימך בקשר ברגע שיהיו תמונות. אני רוצה לכתוב לך המלצה חמה מכל הלב. ותודה לאתר לך.

- סיגל אוחנה. בת מצווה לבת אל אולמי חצר המלכה צומת כנות.

בוקר טוב. אני רוצה להודות לך על הפקת אירוע מרהיב ומדהים. על האווירה והכנסת קדושה וזיכוי הרבים בבת המצווה של הודיה.

קיבלנו הרבה פידבקים חיוביים מהבנות ואפילו היו אמהות שהתקשרו לאחר האירוע. תודה מכל הלב. יונית.

- בת מצווה להודיה. הפרשת חלה בית כנסת נווה ששמואל. בגבעת שמואל.

לידידה המקורית. המקצועית והמקסימה. ברצוני להודות לך על ערב נפלא. ערב של הפקה מדהימה שהחלה בכניסת הכוכב המהפנטת והיציאה המרגשת של שקד מהכוכב שהפתיעה את כל האורחים וריגשה את שקע עד דמעות. המשיך בתלבושות המדהימות לריקוד שהיו מהפנטות ומיוחדות ולסיום טקס הפרשת החלה הערכי. המרגש והמיוחד. שריגש לפחות כמו כניסת כלה לחופתה וזיכה את משפחתנו ואת האורחים כולם במצוות רבות וברכות טובות . כל האורחים היו נפעמים ונרגשים ולא נשארה בקהל עין יבשה. בקיצור הכול היה פשוט מושלם. המחמאות על אירוע מדהים ומרגש לא מפסיקות להגיע. מי ייתן ותזכי לבריאות איתנה ופרנסה טובה ותמשיכי לעסוק בתחום זה עוד שנים רבות וטובות. נתראה שוב בעוד שלוש שנים בבת מצווה הבאה. תודה ענקית ענקית. משפחת לוי.

- בת מצווה לשקד. אולמי ארנה אשקלון. אפרת לוי

ידידה יקרה. צר לי שרק עכשיות התפנתי לכתוב לך. אני רוצה להודות לך על הערב המדהים והמרגש. על הפרשת החלה לבת המצווה של בתי. כל האורחים התרגשו. בכו והחמיאו. שנמשיך  להתראות בשמחות. שוש לוי

- שושנה לוי. בת מצווה לגל. אולמי איבנט תל אביב

שאלות נפוצות

האם אתם מספקים הדרכה גם לקהל חילוני המעוניין לעבור את הטקס?
ודאי. אם ברצונכם לחוות את עוצמת החוויה היהודית בעת הבת מצווה אנו נספק עבורכם את המעטפת השלמה ביותר על מנת להדריך אתכם ובתכם בעת טקס הפרשת הכלה.

האם יש צורך בהכנות מוקדמות מיוחדות לקראת הטקס?
אין בכך צורך- אנו נסביר, נדריך ונלמד את כלת הבת מצווה את כל הדרוש לשם קיום מצוות הפרשת חלה. עם זאת, אם ברצונכם להסביר לה מעבר על משמעות הטקס- הרי זה מבורך!

האם ניתן לבקש מן הרב להקריא פסוקים מסוימים מראש להם משמעות בעיני המשפחה?
בעיקרון אין מניעה, אך שאלה זו צריך להפנות אל הרב מבעוד מועד. כמו כן, ניתן לבקש ממנו לקיים שיעור קצר עם הילדה לפני הטקס ולהסביר לה באופן פרטני על משמעותו ומשמעות היום והמעמד, זאת כאמור בעת פנייה מוקדמת דיה.

בניית אירוע מבצעי קיץ 2018 כבר כאן - לחצו כאן וקבלו
הנחות עד 15%

להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

להקלטה מושלמת וכן ללהיטים חמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

לדרשה מיוחדת ומקורית המותאמת רק לכם,

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

מבצע חם לחורף!

הזמינו עכשיו כניסה שתעשה לכם את האירוע של החיים.
וקבלו חינם בלוני אורז ואביזרי קרנבל.
כמו כן נעמיד לרשותכם מפיק 24/7 כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם!
המבצע לזמן מוגבל
התקשרו אלינו 052-3943669
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
*אין כפל מבצעים

שיתוף