הפקת בת מצווה למגזר הדתי | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

הפקת בת מצווה למגזר הדתי

הפקת בת מצווה למגזר הדתי היא לא משימה פשוטה בכלל. הציבור הדתי חוגג את אירועיו בצורה שונה מהציבור החילוני ועל כן יש מספר תנאים הכרחיים על מנת ליצור אירוע מיוחד, כגון אולם מופרד, אוכל כשר, דיג'יי מתאים, שמלה צנועה ועוד. הפקת בת מצווה למגזר הדתי משלבת בין התנאים הללו לבין אירוע שמח ומיוחד אשר שם דגש על הפן הדתי הסממנים הדתיים.

הפקת בת מצווה למגזר הדתי

הציבור החרדי והדתי נמצא הרבה פעמים במצב סבוך כאשר זה נוגע להפקת האירועים שלו. כמו כל ציבור, גם הציבור הדתי מעוניין באירוע ייחודי ובלתי נשכח, אשר יגרום לאורחים להתרגש ולשמוח ולכלת הבת מצווה להרגיש מיוחדת במינה.

הרבה אנשים חושבים שכל האירועים הדתיים דומים זה לזה, אך בשנים האחרונות ממש לא כך הדבר. הפקת בת מצווה למגזר הדתי הפכה לשירות מבוקש, אשר הופך כל חגיגה לאירוע מיוחד, נוצץ ומרגש. ידידה הפקות, הינה חברה ותיקה, עם מעל עשור של ניסיון בהפקת בר ובת מצוות, הן לציבור החילוני והן לציבור הדתי, תוך דגש על מקוריות, ייחודיות ומתן שקט נפשי להורים והמשפחות החוגגות. ידידה הפקות מציעה שירות הפקת בת מצווה למגזר הדתי הכולל ליווי צמוד, איתור ספקי שירות המתאימים לאירוע דתי, סיוע בכתיבת דרשה חרדית לבת מצווה ומגוון אטרקציות אשר יהפכו את האירוע שלכם להפקת בת מצווה מקורית.

כניסה דתית בת מצווה

לא כל כניסה גרנדיוזית מתאימה עבור כל נערה. אנו בידידה הפקות מבינים את השוני בין נערה לנערה ולכן מציעים שירות כניסה דתית בת מצווה, כגון:

1.כניסה עם פרחים נפתחים
כניסה צנועה המתאימה לנערות האוהבות מראה קלאסי. ברקע הכניסה מתנגן שיר שקט והנערות מלוות על ידי שתי מלאכיות לבושות לבן. כאשר הנערה מגיעה למרכז הרחבה, פרחי ענק משני צידיה נפתחים לכבודה במראה עוצר נשימה ומרגש.

2.כניסה עם כוכב מתנפץ
כיאה לאירוע דתי ומסורתי אנו רוצים לייצר כניסה מרגשת ומרשימה המתקשרת לקדושת השמים והארץ. הנערה, החוגגת את היום המאושר שלה, יושבת בתוך כוכב יפהפה, כשם שה' ברא את הירח והכוכבים, הנערה היא הכוכבת של האירוע.

אצלנו בידידה הפקות תוכלו למצוא עוד מגוון רחב של הצעות אשר יספקו כל שתצטרכו לטובת הפקת בת מצווה מקורית, כולל הכנת דרשה חרדית לבת מצווה.
 

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם