הפקת בת/בר מצווה בשטח פתוח | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

הפקת בת/בר מצווה בשטח פתוח

האחרונים בבלוג:

אין דבר מרגש ומשמח יותר מכניסה של ילדכם או בתכם לגיל המצוות. זהו אירוע מכונן ביהדות ומדובר בטקס רב משמעות וסימבוליות. חגיגת בר או בת המצווה הם בגדר רגע של פעם בחיים ומטבע הדברים אתם רוצים ליצור אירוע מלא חן והדר ומעורר השתאות שאיש מהנוכחים לא יישאר בו אדיש.

כדי ליצור אירוע ייחודי שלא היה כמותו שייצרב בלב החוגגים כולם, אנו ממליצים על עריכת מסיבת בר או בת המצווה בשטח הפתוח, כשאתם נהנים מכל מה שיש לטבע להציע: אוויר צלול, ירוק בעיניים, חול בחוף הים או בין המתקנים המשגעים בפארק השעשועים.
 
אירועים בשטח פתוח- אירוע מחוץ לקופסה

טרנד חדש הסוחף את עולם האירועים ובהם בר/בת מצווה הם עריכת אירועים במקומות פתוחים, שלא נועדו בהכרח לאירועים ולשמחות (בניגוד לאולמות אירועים, גני אירועים וכדומה).

עומדות בפניכם אין ספור אפשרויות, תוכלו לבחור לקיים את האירוע החגיגי שלכם בחוף הים, בפארק מוריק או בפארק שעשועים. כמובן שאלו רק דוגמאות, האפשרויות בלתי מוגבלות ונשמח לעמוד לרשותכם ולייעץ על מקומות באוויר הפתוח לאירוע בר או בת המצווה שלכם.
אנשים רבים בוחרים לערוך את האירועים שלהם בשטח הפתוח כדי ליצור אווירה מיוחדת ובלתי נשכחת כדי להתבלט ולהותיר חותם, כדי לא לקיים עוד אירוע בסגנון החגיגות הנערכות תמידית בגני אירועים או אולמות.

ישנם יתרונות רבים לעריכת האירוע במקום בלתי צפוי, הריגוש שיחוו האורחים שלכם, ההתמזגות עם הטבע, שימוש בתפאורה ססגונית לעריכת האירוע (כמו פארק שעשועים למשל) ועוד. כמובן שישנם גם חסרונות כמו התכוננות רבה מראש ופרישת תשתית במקום שלא נועד מבעוד מעוד לאירוע שכזה, הדבר דורש יצירתיות ותכנון מצדכם ומצד מערך ההפקה.

יש להיערך לקראת אירוע ולחשוב על כל האלמנטים שיהפכו אותו לאירוע נעים למשתתפים וכמובן לחתן או כלת השמחה: מערכת חשמל , שירותים לאורחים, תאורה, ריהוט, קייטרינג ועוד.

חשמל חשמל חשמל
אחד האלמנטים המרכזיים והחשובים ביותר באירוע שלכם הוא פריסת מערכת חשמל במקום האירוע. במיוחד כאשר רוצים לקיים אירוע בשטח הפתוח שאינו מחובר באופן טבעי למערכת החשמל.

כמו כן חשוב לזכור שחשמל אינו משחק ילדים, מדובר בתשתית מורכבת שעלולה להיות מסוכנת מאד כאשר לא משאירים למומחים את הטיפול בה.

כאשר מפיקים אירוע יש להיערך בהתאם מבחינת חשמל מאחר ואלמנטים רבים באירוע שלכם מבוססים על חיבור לחשמל: גנרטורים, מזגנים ניידים לימי הקיץ הלוהטים, מערכת של גופי תאורה ניידים, חימום של האוכל ואספקת חשמל למוזיקה ועוד ועוד.

לכן, חשוב כל כך לפנות לחברה בעלת ניסיון וידע בתחום החשמל המתמחה בהפקת אירועים במקומות לא שגרתיים.

אנו בידידה הפקות נשמח לעמוד לרשותכם בהפקת בר/בת המצווה של יקירכם. אנו יודעים עד כמה מורכב ולא קל תמיד להרים אירוע, אנו מתחייבים לאחריות, מקצוענות ועבודה ללא דופי לפני האירוע ובמהלכו, שתאפשר לכם להירגע ולהתמקד ברגעי השמחה והזכרונות המאושרים שתיצרו בערב שלכם.

אירוע מקורי שלא יישכח
כניסה לאירוע היא רגע השיא המרגש הזה בו כלת או חתן השמחה נכנסים אל האירוע, המבטים כולם מופנים אליהם והם "דופקים כניסה" ברגע אחד בלתי נשכח ומרגש. כניסה לאירוע במקום בלתי שגרתי מרגשת פי כמה וכמה מונים. האפשרויות רבות ומיוחדות ומקום בלתי שגרתי מזמן כמובן אופציות מבטיחות שייצרו רגע חד פעמי שכולם ידברו עליו.

בין מגוון האפשרויות שאנו מציעים ככניסה לאירוע תוכלו למצוא אפשרויות קלאסיות השאובות מהמסורת היהודית כמו כניסה במגן דוד, כניסה בתפילין או ספר תורה ולחובבי ההרפתקאות ישנן אפשרויות מקסימות כמו כניסה בלב, כניסה בפרח או כניסה בברבור. ישנה האפשרות גם להיכנס בליווי רקדנים או רקדניות מקצועיים, כניסה עם מאבטחים או על במה דולקת.

אנו נשמח להמליץ ולתרום מניסיוננו הרב ויחד אתכם לחשוב על האטרקציות והתפאורות המשגעות והיצירתיות שניתן לעשות באירוע המתקיים בשטח הפתוח.

אירוע בר או בת המצווה הם בעלי חשיבות, סימבוליות עמוקה וחשוב לילדכם, בידידה הפקות נקים עבורכם ערב של פעם בחיים, בו ניתן תשומת לב מהפרט הכי קטן עד הכי גדול, להבטיח לכם הנאה צרופה ורגעים משפחתיים של אושר וכיף. מזל טוב!
 
 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם