הפקת בר מצווה למגזר הדתי | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

הפקת בר מצווה למגזר הדתי

בר המצווה הוא האירוע המכונן לכל ילד המגיע לגיל 13. המצווה לקיום בר המצווה מקורה מהכתוב במסכת אבות. המשפט "בן שלוש עשרה למצוות" מהווה למעשה את הבסיס לקיום האירוע. לכן, החשיבות באירוע בר המצווה הוא מעבר לאירוע משפחתי מסורתי ומהווה אירוע דתי חשוב המוביל את הבן לבגרות ואחריות בקיום המצוות. בכדי להקל את הפקת האירוע החשוב לילד ולמשפחה, ניתן להעזר באנשי מקצוע המתמחים בהפקת בר מצווה למגזר הדתי ולהיות רגועים לפני ובזמן האירוע לגבי הצלחתו.  
 

כניסה לבר מצווה דתית

בר מצווה דתית מאופיינת בטקסים המקדימים לאירוע בר המצווה. אחד מהם הוא הנחת התפילין שנחשב לטקס הראשון והמיוחד שבו הילד מניח תפילין לראשונה וקורא את ברכות הנחת התפילין לפי סדר הנחת התפילין על היד ועל הראש. אחד הטקסים הנערכים בזמן אירוע בר המצווה הוא הכניסה של חתן בר המצווה לאולם האירוע. הכניסה לאולם היא חשובה ומהווה השיא של האירוע כולו למשפחה, אורחים ובעיקר לילד החוגג בר מצווה. כניסה לבר מצווה דתית יכולה להתבצע כשהילד החוגג בר מצווה נכנס לאולם יחד עם ספר תורה או בכניסה מרשימה של הילד עם עיצוב והפקה של מעמד הר סיני. ישנם סוגים שונים ומגוונים של כניסה לבר מצווה דתית.
 

דרשה חרדית לבר מצווה

טקס חשוב נוסף באירוע בר המצווה הוא הדרשה. דרשה חרדית לבר מצווה היא הדרשה הפופולרית ביותר היום והיא ייחודית בכך שהילד מעביר את הדרשה מתוך ספר מעוצב כספר תורה או בעיצוב אישי אחר. הדרשה מדברת על החשיבות של האירוע לחתן בר המצווה והאחריות המוטלת עליו בקיום המצוות. אם אתם מעוניינים לקיים לבנכם בר מצווה דתית מומלץ לכם לפנות למומחים בהפקת בר מצווה למגזר הדתי - ידידה הפקות.
 

הפקת בר מצווה למגזר הדתי על-ידי ידידה הפקות

ידידה הפקות מתמחים בהפקות בר מצווה והפקת בר מצווה למגזר הדתי כבר מעל 14 שנים. צוות חברת ידידה הפקות דואג להפיק לכל לקוח אירוע דתי בהתאמה אישית.

החברה אחראית ליצור עבורכם חוויה מדהימה ומרגשת שתישאר בליבכם לכל החיים. אם החלטתם לקיים אירוע בר מצווה דתית לבנכם, ידידה הפקות זה המקום הטוב ביותר עבורכם.

 

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם