דרשות | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

דרשות


דרשות בר מצווה בלי לחץ
דרשת בר המצווה זהו ללא ספק הרגע הכי מלחיץ עבור חתן בר המצווה.
עבור ההורים וכל הנוכחים זהו הרגע הכי מרגש ולא מעט עיניים מנצנצות במהלך הדרשה. בגלל שמדובר בדבר כל כך מהותי ומשמעותי באירוע, חשוב להתכונן אליו היטב.

בשנים האחרונות דואגות חברות ההפקה להקלטה של הדרשה מבעוד מועד וברגע האמת היא מושמעת היטב במלוא עוצמתה. ללא שגיאות, ללא גמגומים בעברית צחה, בקול עשיר ומלא, במילים ברורות וחמות מכל הלב.

הדרשה באירוע בר המצווה הוא ללא ספק הדבר שגורם להרבה לחצים ומתחים בקרב בני המצווה. הם חרדים מהרגע בו יימסר המיקרופון לידיהם ובאולם כולו יושלך הס. כולם יהיו קשובים לשמוע את דבריהם ויאזינו במלוא הקשב. החתן שהוא אחרי הכול נער צעיר הוא לעיתים חסר ביטחון והוא חושש מפני טעויות. הוא מפחד שהוא יתחיל לגמגם פתאום ולמעשה המתח הזה הורס לא פעם את ההנאה שלו מהאירוע הגדול.

בדיוק לכן מציעים כיום לחתני בר המצווה להקליט מראש את הדרשה. כך הם מגיעים לאירוע רגועים והם פנויים לשמוח מכל הלב יחד עם האורחים שלהם.
הדרשה המוכנה מראש תושמע בתזמון מושלם ברגע הנכון.

דרשה מושלמת ומרגשת
כשאנחנו כותבים לבד את הדרשה, אנחנו שופכים את כל מה שיש לנו בלב ואנחנו רוצים לומר. לא פעם יהיה זה ארוך מידי, הדברים עשויים להיות מייגעים ומעייפים והקהל לא ממש יצליח להיות קשוב לאורך כל הדרשה. בדיוק לכן חשוב להיעזר באנשי מקצוע אשר יסייעו לחתני המצווה להגיע לטקסט הנכון והמרגש.

כאשר מקליטים את הדרשה מראש אפשר לשלוט על כל הנאמר בה, לתקן את כל מה שצריך תיקון, ללטש את כל מה שמצריך ליטוש ובעיקר לדאוג כי הדרשה תושמע בצורה מושלמת. חברת ההפקות תוכל אף לשפץ שיבושים בקול על ידי 'תיקונים קוסמטיים' ולהפוך את הדרשה לאיכותית במיוחד.

מוסיקה שתרים את הדרשה
חברת ההפקות תתאים גם מוסיקה שתושמע ברקע הדברים. המוסיקה שתלווה את הדרשה תשדרג מאוד את הדרשה ותעצים את הנאמר בה. כדאי לחשוב מראש על השיר שיושמע לאחר הדרשה כי זה מה שיתרום להעצמת הדברים ולהשראה שתיווצר במקום. הרבה עיניים דומעות יהיו בקהל...

'ידידה הפקות' מלווה את חתני האירוע ביומם הגדול ומבטיחה את כל מה שצריך על מנת שהאירוע יהיה יותר ממושלם. זה כולל גם את הסיוע בהכנת הדרשה כאשר באופן כזה, הדרשה תהיה הכי מיוחדת והכי מוצלחת.
מה אתם חוגגים?
 
 
 

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם