דרשה דתית עם פרשת השבוע

בפרשה היסטורית מרגשת זו, ממשיך משה רבנו את נאום הפרידה שלו מהעם ומספר להם, כיצד התחנן בפני האל שיוותר לו, על חטא הסלע ויאפשרא לו לעבור את הירדן עם העם לארץ המובטחת. האל לא ויתר ולמשה נותר רק להשקיף על הארץ מראשי ההרים שמחוץ לגבולויה.

משה רבנו מזכיר לעם את מעמד הר סיני. בו התגלה להם האל ושמעו את קולו אך לא ראו את דמותו. כדי שלא יעשו פסל אלוקים ויעבדו עבודה זה.

ואז קרא משה בקול רם אל העם ויאמר: שמע ישראל ה' אלוהינו ה' אחד. עליכם לזכור את עשרת הדיברות שנחרטו על שני לוחות הברית במעמד הר סיני. במעמד זה הוטל על יהושוע בן נון לעבור את הירדן בראש העם לארץ המובטחת.

זכיתי גם בהפטרה מיוחדת הידועה :כשבת נחמו" בה אמר אלוקים לעם ישראל נחמו נחמו עמי, דברו על לב ירושלים וקראו אטליה כי מלאה צבאה, כי נרצה עוונה. כי לקחה מיד ה' כפליים בכל חטאיה: ויאמר ה' לבני ישראל, עלי לך מבשרת ציון. הרימי בכוח קולך מבשרת ירושלים. כך נחם ה' את בני ישראל ולחזק את רולם.

בענווה אמר, כי את חלקי בפרשת ואתחנן ובהפטרת נחמו, עלה בידי לעבור בשלום. זאת הודות לדודי היקר והאהוב __________ שיזכה למצוות רבות.

לפני שאסיים, אבקש להודות להוריי המדהימים. לאחי ואחיותי.

לאימי היקרה: שמבחינתי ובשבילי היא כמלכה אמיתית. אמא שגדלה אותי באהבה רבה. בחום ובמסירות אין קץ. על דאגת לבריאוטתי וחינוכי. על הכריכים הטעמים לבית הספר. התבשילים והעוגות הנפלאים כמו במאסטר שף. וגם על סיורי לילה בחדרי, כדי לבדוק אם לא חדר ייתוש עוקצני שיפריע לי בשנתי. אמא היקרה שלי. על כל אלה ועוד רבים אחרים. אני מודה לך ומאחל לך בריאות. אושר והצלחה בהמשך הדרך.

לאבא הנערץ והיקר לי בעולם. אתה אבא אחד ומיוחד, מיום שפקחתי את עיניי ראיתי בך חומת המגן בעד'י והגיבור שלי. הענקת לי ככל הנדרש לחנכני ולשמחני. עוד בהיותר תינוק דאגת לקשט את חדרי בדמויות עליזות כדי שהעולם יירא לי יותר נעים. קראת לי סיפורים וכתבת סיפורים לכבודי. דאגת להשמיע לי את מוצאט. בטהובן. פיוט מרוקאי. וגם תפילה מראש השנה. כגון: "חטאנו לפניך רחם עלינו"

 

אורחים יקרים. אני מברך אתכם שהגעתם לאירוע שלי. ובשמכם אני מברך את חיילי צבא הגנה לישראל.

בורא עולם יגן עליכם ועליהם אמן ואמן.

כניסות מתאימות לדרשה

אטרקציות וכניסות שאתם חייבים באירוע

בניית אירוע מבצעי קיץ 2018 כבר כאן - לחצו כאן וקבלו
הנחות עד 15%

להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

להקלטה מושלמת וכן ללהיטים חמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

לדרשה מיוחדת ומקורית המותאמת רק לכם,

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

מבצע חם לחורף!

הזמינו עכשיו כניסה שתעשה לכם את האירוע של החיים.
וקבלו חינם בלוני אורז ואביזרי קרנבל.
כמו כן נעמיד לרשותכם מפיק 24/7 כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם!
המבצע לזמן מוגבל
התקשרו אלינו 052-3943669
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
*אין כפל מבצעים

שיתוף