רעיונות לבת / בר מצווה דתית

בשביל שהאירוע יהפוך מיוחד וייחודי, יש לשלב בו אלמנטים שונים מהדת במגוון דרכיפ אפשריות. למשל: הקראת פסוקים בעלי משמעות מיוחדת בשירה, להקת כליזמר שתנגן לכבוד החתן או כלת השמחה, חידון תנ"ך מיוחד לאורחים הצעירים,  משחקים שונים שמתאימים לקהל הדתי, כולל משחקי שולחן ומשחקי ספורט שונים ועוד…

מאחר וסביר להניח שיהיו הרבה ילדים באירוע, אז רצוי שבמקום יהיו הפעלות שונות שהילדים יוכלו ליהנות מהם ללא צורך בליווי ההורים שלהם. הילדים הקטנים יוכלו ליהנות מבריכות כדורים וג'ימבורי, בעוד הילדים הבוגרים יותר יוכלו ליהנות מפינות יצירה או משחקי ספורט שונים בקונסולות שונות.

במידה ומעוניינים, ניתן גם להזמין הפעלות שונות בדמות משחקי חברה שיכולים להשתלב בהם אורחים מכל הגילאים, החל מילדים קטנים וכלה במבוגרים. למשל חידונים נושאי פרסים, אתגרים פיזיים ועוד.

5 רעיונות מקוריים לבת / בר מצווה דתית

  • שחזור פרשות מן התנךניתן אף להתאים זאת לרוח התקופה. לצורך ההמחשה- בבת מצווה המתרחשת בסמוך לחג פורים ניתן לקיים שחזור של מגילת אסתר באופן מומחז כשאר כלת השמחה בתפקיד אסתר.
  • קיום שיעור מיוחד ניתן להביא רב שידבר על המשמעויות השונות של שם כלת הבת מצווה בתנ"ך, על משמעות היום המקודש, על שם המשפחה ועוד כהנה וכהנה.
  • לימוד ריקודניתן ללמד את כלת הבת מצווה לרקוד לצלילי שיר אחד או שניים, להתאמן על כך מראש ואז להפגין את ביצועיה כאשר להקת כלי זמרים מלווה אותה.
  • ערב סטנד אפ אם אחד מבני המשפחה, או אם חשקה נפשכם בשכירת קומיקאי- ניתן לקיים ערב בדיחות בצוותא. כמו כן, ישנה אפשרות להרכיב אותו מבעוד מועד כאשר מבקשים מכל אורח בחתונה שיכין מראש בדיחה- לערב משעשע והנאה מובטחת.
  • טורניר חידות בנושא כלת הבת מצווהניתן להכין מראש חידות הקשורות לתכונות שונות המקושרות לכלת הבת מצווה. לדוגמה- מהי משמעות שמה? היכן היא מוזכרת בתנ"ך? באיזה הקשר? ועוד כיוצ"ב.

הטיפים שלנו

  • האם הערב נשמע מהנה גם עבורכם? אל תשכחו כי חלק הארי בקהל צפוי להיות מורכב ממבוגרים, נסו להתאים עצמכם גם לדרישות קהל זה.
  • אילו דגשים הייתם רוצים להעביר כלת הבת מצווה? חשבו על מסר מיוחד מן היום המקודש אותו תרצו להדגיש. כמו כן, תוכלו לפנות אלינו מראש עם בקשות לדגשים מיוחדים.

שאלות נפוצות

האם ניתן לקיים גם הפעלות למבוגרים?
ודאי! אנו מקיימים חידוני תנ"ך וניתן לשלב משחקי חברה שונים. כמו כן, אנו מקיימים דו שיח עם המשפחה כך שאם ברצונכם להציע משחק משלכם אנו תמיד פתוחים לרעיונות.

האם עבור הילדים יותר גדולים ניתן להתייעץ מראש לגבי משחקי הקונסולות השונים?
אנו אמנם מגיעים עם מבחר משחקים עבור הילדים, אך אם אחד מן המשחקים או כולם מפריעים לכם ו/או ברצונכם להביא משחק משלכם אנו נשמח ונכבד את ההחלטה. כמובן שכל המשחקים הינם צנועים ומתאימים לילדים.

בניית אירוע מבצעי קיץ 2018 כבר כאן - לחצו כאן וקבלו
הנחות עד 15%

להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

להקלטה מושלמת וכן ללהיטים חמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

לדרשה מיוחדת ומקורית המותאמת רק לכם,

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

מבצע חם לחורף!

הזמינו עכשיו כניסה שתעשה לכם את האירוע של החיים.
וקבלו חינם בלוני אורז ואביזרי קרנבל.
כמו כן נעמיד לרשותכם מפיק 24/7 כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם!
המבצע לזמן מוגבל
התקשרו אלינו 052-3943669
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
*אין כפל מבצעים

שיתוף