הפעלות ומשחקים לבר/בת מצווה

בשנים האחרונות, השינויים וההשפעות הגוברות של הקונסולות ומשחקי המחשב, הביאו לשילובם בעולם האירועים של הילדים, כשהדוגמא הבולטת היא אירועי בר ובת מצווה. באירועים אלו אנחנו יכולים לראות פינות מולטימדיה, עם מגוון משחקים והפעלות שונות שמתאימות לקהלים בגילאים שונים.

הרעיון של אותם משחקים והפעלות הוא, לאפשר לאורחים, שאינם רוקדים או אינם רוצים לשבת כל היום ליד השולחן, ליהנות ממשחקים שונים, לבד, עם ילדיהם או להיפך, עם ההורים שלהם. בדרך כלל נהוג להזמין מספר משחקים והפעלות, אשר מתאימים החל מגיל 3-4 וכאלה שיכולים להתאים גם למבוגרים. המשחקים וההפעלות מאפשרים להעביר את הזמן, לפני האוכל, ואחריו, עד סוף האירוע.

רעיונות להפעלות ומשחקים לבר ובת מצווה

פינת משחקים – אפשר לחלק את הפינה לשתיים. משחקי שולחן, נוסח הוקי שולחן, כדורגל שולחן, פינג-פונג ועוד. ומשחקי מחשב, קונסולות דוגמת Wii, אקס בוקס, סוני פלייסטיישן ואחרות, אשר מחוברות למסכי טלוויזיה גדולים וניתן לשחק בהם מגוון משחקים לבד ובזוגות.

הפעלות לילדים קטנים – מדובר על הפעלות כגון ג'ימבורי, בריכת כדורים, מגלשות ועוד. פינה זו מיועדת לילדים מתחת לגיל 5-6, וההורים צריכים להשגיח על הילדים.

הפעלות עם הדרכה – ניתן לארגן הפעלות ופעילויות שונות לחתן וכלת השמחה ביחד עם חבריהם. אלו יכולים להיות משחקי חברה, הפעלות ואתגרים. ההפעלות יכללו תלבושות ותסריטים מיוחדים, ובסופן יקבלו הילדים פרסים שונים.

פינות הפעלה – על מנת לשלב אטרקציות מיוחדות באירוע, ניתן להזמין קריקטוריסט, ציירים, מאפרים, רקדנים ועוד מגוון מפעילים ואנשים שמתמחים בנושאים שונים, שהאורחים ובפרט הילדים, יוכלו ליהנות ממה שיש להם להציע.

5 טיפים לבחירת הפעלות ומשחקים

  • כיצד בוחרים משחקים והפעלות – רצוי לבחור את המשחקים וההפעלות על פי גיל המשתתפים, כאשר צריכה להיות חלוקה סבירה בין האורחים השונים, כך שלכל קבוצת גיל יהיה משחק או הפעלה שהם יוכלו להשתתף וליהנות מהם.
  • לא להגזים בכמות המשחקים וההפעלות – מלבד המשחקים וההפעלות יש גם אירוע, לכן חשוב שלא להגזים בכמות ההפעלות והמשחקים, כך כולם יוכלו ליהנות, גם מהם וגם מהאירוע עצמו. לכן חשוב שתהיה הפעלה אחת וכמה פינות משחקים.
  • באיזה שלב באירוע לעשות את ההפעלות – ההמלצה היא לעשות את זה אחרי האוכל, בדרך כלל אז מתחילים הריקודים, בנקודה זו אפשר להתחיל את ההפעלות, כך יהיה מספיק זמן גם אחרי סיום ההפעלות, להמשיך לרקוד קצת, בטרם האירוע נגמר.
  • כיצד מתכננים הפעלות ומשחקים באירוע – כשיוצרים את לוח הזמנים באירוע, מומלץ לשבת עם המפעילים ולחשוב בדיוק איזו הפעלה לעשות, מתי להתחיל אותה, כמה אורחים אמורים להשתתף בה, ומתי לסיים אותה. חשוב שהמפעילים ידעו את סדר האירוע בשביל שידעו מתי להיכנס ומתי ההפעלה אמורה להסתיים.
  • כיצד בוחרים אילו הפעלות להכין – תבחרו הפעלות שיש בהן אתגר, עניין, ויכולות להתאים לכל גיל, עם דגש על הגיל של חתן וכלת השמחה וחבריהם. בסיכומו של עניין, הם הכוכבים הגדולים של האירוע.

הפעלות לבת מצווה

לנו בידידה הפקות, יש רעיונות שונים, חדשים ומעניינים להפעלת הקהל ברחבת הריקודים. בשיטה חדשנית ומקורית ועם אביזרים מרהיבים, בלעדיים שלנו ! שאיש עדין לא חשב עליהם. אנו גורמים לכל הקהל להשתתף, לשמוח, לקפץ, להשמיע קולות וליהנות !!!!

הפעלות לבר מצווה

הקהל נהנה עד לב השמיים. מכל עבר שומעים: כל הכבוד ! איזה יופי! בכל הפעילויות חתן/כלת הערב הם במרכז, איתם וסביבם נעשות כל הפעילויות שלנו. ובכך אנו הופכים אותם לכוכבי הערב. תמונות נוספות ניתן לראות בגלריה או בפייסבוק > ידידה הפקות. רשימת ממליצים בהמלצות.

בין יתר ההפעלות שאנו עושים בבר ובבת מצווה, הבולטים ביותר הם:

א. הרקדניות שמלהיבות את הקהל ותוך כדי ריקודים ברחבה, עולם עושים
את תנועות הרקדניות ולומדים לרקוד. ריקודי שורות. ריקודי בטן. ריקודי היפ הופ. וכל ריקוד אפשרי. כמובן לפי המוסיקה המתנגנת ע"חי הדי ג'יי.
ב. פעילות הלימבו מאוד אהובה על המבוגרים והילדים. כמובן שחתן/כלת המצווה תמיד בראש.

ג.  חצאית ענקית בגודל של כל הרחבה. בצבע לבן, שהרקדניות מלבישות על כלת בת המצווה. גורמת לה להראות ולהרגיש מלכה.
כאשר כל הקהל מחזיק את החצאית בקצוות ומנפנפים לי קצב המוסיקה.

ד.  מנהת הזמן – פעילות שחבל על הזמן.
נהנים עד העננים. גם גדולים וגם קטנים.

ה.  פעילות ראפ עם הילדים. עם תלבושות ואביזרים. פשוט מדהים.

ו.   חלוקת 50 בלוני ענק ברחבה. איתם משתעשעים.

שאלות נפוצות

כיצד ניתן ליצור מצב שההפעלות לא יפגמו בשגרת האירוע וימנעו מהאורחים האחרים לרקוד או לדבר?

המלצתנו היא, או לעשות את ההפעלות בחלק מסוים במקום או פשוט לערוך אותם בחלק מצומצם של הזמן מתוך הבנה שבזמן הזה, שאר האורחים לא יוכלו לעשות דברים אחרים.

מי אחראי על הציוד והתפאורה של ההפעלה?

החברה שמבצעת את ההפעלה, היא אחראית על כל הציוד, כולל תפאורה, לבוש, תסריט ושאר הפריטים שקשורים להפעלה.

באירוע יהיו גם הרבה ילדים קטנים עד גיל 3-4, וגיל ילדים מבוגרים יותר, כיצד אפשר ליצור הפעלות לשתי קבוצות הגיל?

ניתן לבקש מהחברה המפעילה, להביא שני צוותים של מפעילים, צוות אחד יעבור עם הילדים הקנים וצוות אחד עם הילדים היותר בוגרים. ההפעלות יהיו מתאימות לגיל המשתתפים.

בניית אירוע מבצעי קיץ 2018 כבר כאן - לחצו כאן וקבלו
הנחות עד 15%

להצעת מחיר אטרקטיבית השאירו פרטים:

להקלטה מושלמת וכן ללהיטים חמים

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

לדרשה מיוחדת ומקורית המותאמת רק לכם,

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה

מבצע חם לחורף!

הזמינו עכשיו כניסה שתעשה לכם את האירוע של החיים.
וקבלו חינם בלוני אורז ואביזרי קרנבל.
כמו כן נעמיד לרשותכם מפיק 24/7 כדי שהאירוע שלכם יהיה מושלם!
המבצע לזמן מוגבל
התקשרו אלינו 052-3943669
או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.
*אין כפל מבצעים

שיתוף