אטרקציה לבר מצווה | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

אטרקציה לבר מצווה

כולנו מכירים את הקלישאה "כאילו רק אתמול למדת ללכת" והנה הם בכיתה א' והופ מגיעה לה הבר מצווה המיוחלת. ברוך שפטרנו אומרים, אבל איזה פטור ואיזה עוגת גבינה? אם בעבר, בר מצווה חגגנו כל הבנים בכיתה יחד על המדשאה במושב, או באולם העירוני, בלי קשר לתאריך הלידה, היום, כל יום הולדת היא חגיגה בפני עצמה ובר מצווה היא הפקה לכל דבר.

אטרקציה לבר מצווה

הדור של היום מודע לעצמו ולסביבה שלו. האינסטגרם והסנאפצ'ט יצרו מודעות אצל ילדינו והם נחשפים למידע מכל העולם היישר לטלפון שלהם. לכן, אתם באמת מתפלאים שהילד שלכם רוצה לעשות כניסה לאולם הבר מצווה על טרקטורון? או להיות לבוש בחליפה כמו של ניימאר? בר מצווה היום לא פחות חשובה לילדים וגם להורים, מאשר חתונה ולכן, אטרקציה לבר מצווה היא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל בר מצווה מיוחדת. ידידה הפקות, חברה להפקת אירועי בר/בת מצווה נוסדה בשנת 2004 בהובלתה של ידידה שניאור, כדי לתת מענה ושקט נפשי למשפחות שחוגגות בר/בת מצווה. אנו מספקים לכם את כל מה שאתם צריכים בשביל בר מצווה מיוחדת; אטרקציה לבר מצווה, בר זוהרים לבר מצווה, קופים לבר מצווה ועוד.

אם כן, תכנון בר מצווה מיוחדת איננו דבר פשוט. השילוב בין ילד ההופך לנער נרגש המעוניין באטרקציה לבר מצווה, לבין ההורים הנרגשים לא פחות, אך עם זאת חוששים הן מהפן הכלכלי והן מהפן ההפקתי, יכול להפוך אירוע מרגש ומהנה לסיוט. בדיוק מהסיבה הזאת אנו מלווים אתכם לכל אורך הדרך. החל מפגישת היכרות ותיאום ציפיות ועד ערב האירוע המרגש, אנחנו איתכם.

בר זוהרים לבת מצווה

אחד הטרנדים הלוהטים בשנים האחרונות בעולם הבת מצוות הוא בר זוהרים לבת מצווה. מדובר באטרקציה מלהיבה, העושה שמח לכלל האורחים ולא רק לילדים. מדובר לא רק בבר זוהרים אשר עומד לו בפינה, אלא בטקס של ממש המשלב כניסה מרשימה של ילדת הבת מצווה כשהיא מכוסה זוהרים ומנצנצת. הקהל הנרגש לא יפסיק לשאוג ולהתרגש וכמובן ירוץ מהר לקבל זוהרים משלו.

אם כן, אצלנו בידידה הפקות תוכלו למצוא כל אטרקציה לבר מצווה. קופים לבר מצווה ובר זוהרים לבת מצווה זה ממש לא הכל. צרו קשר ותגלו עולם שלם של אטרקציות.


 

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם