אטרקציה לאירועים | ידידה הפקות
                     

074-767-94-73

אטרקציה לאירועים

יום הולדת הוא תמיד אירוע משמח, אך חגיגות בת/בר מצווה משמחות ומרגשות פי כמה. אם פעם נהגו לחגוג בצורה פשוטה וצנועה, הרי שהיום כל בת / בר מצווה הם הפקה, והורי הנערות והנערים מרגישים צורך להיעזר בחברה אשר מספקת אטרקציה לאירועים לבר מצווה או אטרקציה לאירועים לבת מצווה.

מה גם שלנוער של היום ישנה מודעות גבוהה מאוד וחשיפה לתקשורת המונים באמצעות כל מכשיר טלפון סלולרי שברשותם. לשם הם רוצים להעלות את כל הדברים שהם גאים בהם, את השמחות שלהם ואת כל ההתרחשויות האחרונות. אך תכנון בת / בר מצווה מסתבר אינו דבר פשוט כלל, ומעבר לבחירת עולם אירועים, יש המון אלמנטים נוספים שלרוב האנשים אין את הזמן והיכולת לגייס. מהמקום הזה נולד צורך חזק מאוד לספק אטרקציה לאירועים עבור האורחים שמגיעים להשתתף באירוע. אך לא רק הילדים מבקשים להרשים את חבריהם אלא גם ההורים מרגישים צורך לשמח את ילדם ואת האורחים ולגייס חברה אשר מספקת אטרקציה לאירועים. ידידה הפקות, היא חברה להפקת אירועי בר/בת מצווה, אשר נוסדה בשנת 2004 בהובלתה של ידידה שניאור, כדי לתת מענה ושקט נפשי למשפחות שחוגגות בר/בת מצווה.

אנו מתאימים את האטרקציות לרצון הלקוח / לאופי / לתקציב וכמובן לאולם בו הם חוגגים. כל אטרקציה נבנית אצלנו בקפידה רבה. תוך שימת דגש על ההוד וההדר שהאטרקציה משדרת, על מנת לגרום לחוויה מרגשת לכל האורחים באולם - על הביטחון בתיאום עם מהנדס בטיחות. ידידה הפקות תפיק עבורכם אטרקציה לאירועים לבר מצווה או אטרקציה לאירועים לבת מצווה וגם אטרקציה לאירועים בכל סדר גודל ומכל סוג. אטרקציה לבר מצווה היום לא פחות חשובה מכל אטרקציה לחתונה ולכן יש ביקוש כל כך גדול עבור אטרקציה לאירועים.

ידידה הפקות תלווה אתכם מרגע ההחלטה ועד לסיום מוצלח של האירוע שלכם, תוך עמידה בתקציב שלכם וברצונות שלכם, כך שאתם יכולים להסיר כל דאגה מליבכם ולהיות סמוכים ובטוחים שתקבלו אטרקציה לבר מצווה הכי טובה עבורכם. אנחנו חושבים מחוץ לקופסה, זאת האומנות שלנו להפוך את האירוע שלכם לאירוע מושלם. אצלנו תקבלו את הגימיקים הכי עכשוויים הקיימים בשוק, את היחס והליווי הכי מקצועיים, אנו נהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

לקבלת פרטים מלאו את 
הטופס ואנו נחזור אליכם

 


ידידה הפקות- יצירת קשר


ידידה הפקות- יצירת קשר

074-767-94-73

phone6, phone, contact, telephone, support, call

נורדאו 29, אשקלון

home6, home, house, building
envelop, envelop, mail, email, contact, letter
 

 
 


נשמח ליצור איתכם קשר ולהיות חלק 
מאירוע החלומות שלכם

לפרטים התקשרו 074-767-94-73
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם